Forum Oficjalne forum Zespolu szkol nr1 w Elblgu Strona Główna
 Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
Anarchia
Wiadomość
.:Szatek:.

Dołączył: 07 Lis 2007

Pomógł: 1 raz
Skąd: Teraz ja jestem z 3A!! hahaha

PostWysłany: Pią 22:55, 15 Lut 2008

Razem z łysą doszedłem do wniosku że by było miło o tym podyskutować na forum. Wiec dyskutujmy wiec zacznijmy od tego czym jest dla ciebie anarchia i czy jesteś anarchistą/anarchistką?

Łysa

Dołączył: 10 Paź 2007

Skąd: 1a

PostWysłany: Pią 22:57, 15 Lut 2008

No ja raczej jestem anarchistą, a na ten pomysł to wpadłeś Ty a ja go tylko poparłam xD Anarchia to jest taka nie wiara w polityke, ze polityka jest nam w zyciu nie potrzebna i to prawo i władze... "Waaaaar FUCK THE SYSTEM"

.:Szatek:.

Dołączył: 07 Lis 2007

Pomógł: 1 raz
Skąd: Teraz ja jestem z 3A!! hahaha

PostWysłany: Pią 23:01, 15 Lut 2008

ja kiedyś lubiłem politykę ale ale zbrzydła mi bo polityka śmierdzi ostatnio oglądnołem ciekawy film który mówił o polityce ameryki i to tak naprawdę George W. Bush robi ataki terrorystyczne żeby podporządkować sobie państwo! Jak ktoś chce mogę dać link;)

PostWysłany: Sob 0:51, 16 Lut 2008

anarchia anarchia.. phh xd

Paczkosia

Dołączył: 20 Sie 2007

Pomógł: 2 razy

PostWysłany: Sob 11:48, 16 Lut 2008

Anarchia to nie jest "nie podoba mi sie polityka". Anarchia to jest Gwalt, bemrzad, morderstwa, narkotyzowanie sie, pijanstwo, (OCZYWISCIE JESLI KTOS LUBI). tO POPROSTU NIEPOSLUSZENSTWO. NIE PODLEGANIE WSZELKIM PRAWOM MORALNYM. Anarchisci sa tez czesto bezdomni, wlamuja sie do opuszczonych mieszkan zeby moc tam zyc. I roba te swoje parady anarchistyczne rozwalajac przy tym miasto ;/ Poprostu Anarchia- plucie na wszystko. To samozniszczenie ;/. Kiedys Lubilam pewne prawa pacyfistow i pewne prawa anrchistow no ale jak poznalam historie anarhistow prawdziwa( z roznych zrodel) doszlam do wni0sku ze niema nic fascynujacego w ciaglym uciekaniu przed prawem.

Poczytajcie sobie Razz

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Paczkosia dnia Nie 20:39, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Łysa

Dołączył: 10 Paź 2007

Skąd: 1a

PostWysłany: Sob 15:37, 16 Lut 2008

No to Paczkosiu, ja znam inną definicje tego słowa, ale jeżeli tak mówisz, że masz to z różnych źródeł, to nie wiem... może i to są prawdziwe info

Camparov

Dołączył: 29 Paź 2007

Skąd: Legendarna 3B :)

PostWysłany: Nie 0:00, 17 Lut 2008

Mrrr... nastoletni anarchiści, uwielbiam Twisted Evil

PostWysłany: Śro 23:23, 16 Kwi 2008

w "Bravo" byl jakis artykul o anarchii ? myslicie ze jak wyjdziecie z domu bez pozwolenia to jestescie anarchistami ? jak narysujecie popularne wsrod mlodego pokolenia "A" w kole to tez jestescie anarchistami ? gowno prawda... radze sie nie popisywac tego typu sprawami bo moze sie to zle skonczyc, moze wejdze wam w droge jakis faszysta? i co wtedy powiecie? - zapewne bedziecie sie z tego chcieli jakos wymigac... ale niestety trzeba walczyc o swoje. jestem anarchista bo tak mnie wychowal ojciec... tez anarchista z pokolenia 70'. nie mam zamiaru zmieniac swoich pogladow ze wzgledu na mode tak jak czyni to wiekszosc bachorow. moze kogos troche uswiadomilem.. nie wiem, mam to gdzies. wasze zycie, wasze klocki lego Razz pozdrawiam.

Camparov

Dołączył: 29 Paź 2007

Skąd: Legendarna 3B :)

PostWysłany: Czw 20:18, 17 Kwi 2008

@Gutek
Możesz, więc wytłumaczyc jak przejawiają się Twoje anarchistyczne poglądy? Rozumiem Twojego ojca, bo żył w takich czasach, kiedy rzeczywiście było się przeciwko czemu buntować. Jednak obecnie nie widze, przede wszystkim, jakiegokolwiek sensu dla takiej ideologii. Czym dla Ciebie jest właściwie hasło "Anarchia"? No offense, pytam najzupełniej poważnie Smile

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Camparov dnia Pią 13:53, 18 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pią 17:20, 18 Kwi 2008

jak sie przejawiaja moje anarchistyczne poglady? - jesli chodzi o prawo, nie staram sie go przestrzegac, bunt? - buntuje sie kiedy jest to konieczne, trzeba walczyc o swoje. walcze z faszyzmem, walcze z ludzmi ktorzy wejda mi w droge to chyba tyle. mowisz ze nie ma w tych czasach powodu do buntu... mylisz sie, spojrz chociazby na dzisiejszy rzad..
A czym jest dla mnie anarchia? - Anarchia jest dla mnie walka z calym swiatem.

Puszka Pandory

Dołączył: 09 Lis 2007

Skąd: 3LO

PostWysłany: Pią 21:03, 18 Kwi 2008

To co, teraz mamy wszyscy być anarchistami, bo polityka nam się nie podoba, bo prawo "jest denne"? Głupota. Równie dobrze możemy wyznawać, że wojna jest ok i jak najbardziej ją popieramy. W końcu to jest najlepszy sposób na zdobycie "szacunku". "Anarchia! Wolność! Alkohol i Ćpuny jednoczmy sie, bo jest anarchia! W końcu jesteśmy wolni, niezależni!" Tak dalej...

Hulek92

Dołączył: 18 Mar 2008

PostWysłany: Pią 23:01, 18 Kwi 2008

Puszko Pandory. Pamietaj, ze przemoc rodzi przemoc. I ze sa inne rozwiazania np. dyplomatyczne.
I nie kluc sie ze mna bo moja racja jest mojsza niz twojsza

Puszka Pandory

Dołączył: 09 Lis 2007

Skąd: 3LO