Forum Oficjalne forum Zespolu szkol nr1 w Elblgu Strona Główna
 Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
Anarchia
Wiadomość
Paczkosia

Dołączył: 20 Sie 2007

Pomógł: 2 razy

PostWysłany: Pią 11:32, 23 Maj 2008

bo pistolsi są uwazani za angielska (a nawet swiatowa) ikone anarchii RazzP w swiecie muzyki RazzP Szczerze mowiac to juz mnie mniej denerwuje jak ktos mowi ze jest anarchista czy skinem niz jak ktos mowi ze jest i tym i tym. Bo przeciez to odwieczni wrogowie >.< mowie tu o subkulturze OI mieszanina punkow i skinow ktorych w zasadzie tepia i prawdziwi skini i prawdziwi anarchisci RazzP a oni mieszaja dalej ze anarchisci i skinie maja sie zjednoczyc ...glupota RazzP to tak jakby "drechy' z "metalami" mieli sie zjednoczyc i zalozyc nowa subkulture pt dajmy na to " luft" (nie wiem wymyslam) przeciez to jest nierealne Razz bo udzie siebie nawzajem lubia za charakter a nie za to w jakiej sa subkulturze .... (choc roznie to tez bywa)

Camparov

Dołączył: 29 Paź 2007

Skąd: Legendarna 3B :)

PostWysłany: Sob 21:10, 24 Maj 2008

Paczkosia nam odjechała z tematem w sobie tylko znane rejony, wiec pozwole sobie powrócić do meritum Smile
Nie wydaje Wam się, że rzucanie na prawo i lewo hasłami typu "pie*dolić system" itp. nie śmierdzi hipokryzją? Bo co robi taka osoba, gdy na przykład zachoruje? Ano idzie sobie grzecznie do ośrodka zdrowia... państwowego. Ktoś ukradnie takiemu samochód? Pierwsza czynność to telefon na policje. Przykłady można by mnożyć, a i tak wszystko sprowadza się do tego, że ludziom wydaje się, że mają państwo i cały system głęboko w dupie, a naprawdę jest zupełnie odwrotnie.
Sam mam w głębokim poważaniu całą, polską scenę polityczną i tez nie lubię kiedy państwo pcha się z buciorami w moje życie, ale nie dorabiam do tego żadnej ideologii, bo i po co? Wink

Łysa

Dołączył: 10 Paź 2007

Skąd: 1a